PARA İADESİ
%8,00

Avantajix'ten tıklayıp Zinio sitesine gidin ve alışveriş yapın. Harcadığınız paranın %8'e varan bölümünü Avantajix size iade edecek, alışverişiniz daha da ucuza gelecek.

 

Para iadesi oranları:

- İlk alışverişten %8,00

- Sonraki alışverişlerden %2,50

BOYNER'DEN GELEN BİLGİLENDİRME YAZISINDA ŞÖYLE BELİRTİLMEKTEDİR: "23.06.2015 TARİHİNDEN İTİBAREN, İNDİRİM KUPONU KULLANIMI DURUMUNDA AVANTAJİX'E KOMİSYON VERİLMEYECEKTİR." DOLAYISIYLA BU TARİHTEN İTİBAREN BOYNER ALIŞVERİŞİNDE KUPON KULLANILDIĞINDA PARA İADESİ YAPILAMAMAKTADIR.
Firma Profili

Zinio, dergi okumanın en ekolojik şeklidir. Sitede çeşitli dillerde 1000’i aşkın farklı dergi dahil 50.000’i aşkın yayın dijital halde okurlara sunulmaktadır. Aynı içerik. Aynı görsel. Anında erişim. Yazılım gerekmiyor. Yükleme gerekmiyor. Tüm kütüphanenize tüm bilgisayarlardan ulaşabiliyorsunuz. İsterseniz kitabınızı veya derginizi bilgisayarınıza indirip saklamanız veya offline okumanız mümkün. Arkadaşlarla paylaşabilme, arama yapabilme veya zumlama gibi fonksiyonlar ile interaktif yüksek kaliteli bir okuma deneyimi de cabası... 

İstatistikler
Takip Hızı (alışverişten itibaren)
Alışverişinizin kullanıcı panelinize ortalama ne kadar süre içinde yansıyacağının yaklaşık bilgisidir. Bu süre içinde alışverişiniz kullanıcı panelinize otomatik olarak yansımadıysa manuel olarak takip edebilmemiz için lütfen kullanıcı paneliniz üzerinden bir sorgu açın.

Otomatik Takip Oranı
Ortalamada bu mağazadan yapılan alışverişlerin yanda belirtilen kadarı kullanıcı panellerine otomatik olarak yansımaktadır.

Ödeme Hızı
Bu mağazadan yapılan alışverişlerin ödemeleri (takipten itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda elinize geçmektedir.

Sorgulara Cevap Alma Hızı
Bu mağazaya yapmış olduğumuz sorgular (sorgudan itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda cevaplanmaktadır.
 • TAKİP HIZI
  3-5 gün içinde
 • OTOMATİK TAKİP ORANI
  %95 - %98
 • ÖDEME HIZI
  90 - 120 gün içinde
 • SORULARA CEVAP ALMA HIZI
  Şu sıralar çok yavaş
İpuçları / Uyarılar

Site ingilizcedir.

Para iadesi miktarı, satın alınan ürün veya hizmetin (varsa) vergiler ve (varsa) kurye masrafları çıktıktan sonra kalan bölümü üzerinden hesaplanır.  

Anahtar kelimeler:

The Economist, Bloomberg Businessweek, Rolling Stone, Harward Business Review, ELLE, Men’s Fitness, Maxim, Popular Photography, Popular Science, Macworld, PC Magazine, National Geographic, Men’s Journal, Travel + Leisure, Reader’s Digest, FP, GEO, L’Express, Le Point, Nautica, TIME, Robb Report, Esquire, Cosmopolitan, Marie Claire, Harper's Bazaar, House Beautiful, Psychologies, Hello, Film, Uncut, Play Station, Xbox, Star Wars, Star Trek, Stamp, Digital Camera, Guitar, Computer Music, Future Music, Classic Rock, Wallpaper, Motor Boat, Paranormal, Decanter, Aeroplane, Ships, Tattoos, Mens Health, T3, iPad, iPhone, New Scientist, Computer Arts, Home Cinema, History, Lonely Planet, Living etc... ve daha pek çok e-Dergi.  


Tüm ipuçları için sıkça sorulan sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz.