PARA İADESİ
%3,00

Avantajix'ten tıklayarak Trendyol sitesine gidin ve alışveriş yapın. Trendyol'da harcadığınız paranın %3'e varan bölümünü Avantajix size iade edecek, alışverişiniz daha da ucuza gelecek.

 

Para İade Oranları:

175TL ve üzeri alışverişlerde: %3,00

175TL altı alışverişlerde: %1,50

 

Not: Sepet tutarları, -KDV, kupon ve diğer indirimler düşüldükten sonra- net ödenen üzerinden hesaplanmaktadır.

BOYNER'DEN GELEN BİLGİLENDİRME YAZISINDA ŞÖYLE BELİRTİLMEKTEDİR: "23.06.2015 TARİHİNDEN İTİBAREN, İNDİRİM KUPONU KULLANIMI DURUMUNDA AVANTAJİX'E KOMİSYON VERİLMEYECEKTİR." DOLAYISIYLA BU TARİHTEN İTİBAREN BOYNER ALIŞVERİŞİNDE KUPON KULLANILDIĞINDA PARA İADESİ YAPILAMAMAKTADIR.
Firma Profili

Trendyol.com seçkin markaları çok özel fiyatlarla sunarak üyelerine ayrıcalıklı ve avantajlı alışveriş deneyimi yaşatan özel alışveriş (private shopping) sitesidir.

Seçkin markalar: Trendyol T29 Testi’nden geçen üst düzey markaların sınırlı sayıdaki ürünlerini sınırlı süreler içinde %90'a varan indirimler ile üyelerine sunar.

Güvenli alışveriş: Trendyol internette alışveriş güvenliğini arttırmak için 128 bit şifreleme ile güvenlik sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.

İstatistikler
Takip Hızı (alışverişten itibaren)
Alışverişinizin kullanıcı panelinize ortalama ne kadar süre içinde yansıyacağının yaklaşık bilgisidir. Bu süre içinde alışverişiniz kullanıcı panelinize otomatik olarak yansımadıysa manuel olarak takip edebilmemiz için lütfen kullanıcı paneliniz üzerinden bir sorgu açın.

Otomatik Takip Oranı
Ortalamada bu mağazadan yapılan alışverişlerin yanda belirtilen kadarı kullanıcı panellerine otomatik olarak yansımaktadır.

Ödeme Hızı
Bu mağazadan yapılan alışverişlerin ödemeleri (takipten itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda elinize geçmektedir.

Sorgulara Cevap Alma Hızı
Bu mağazaya yapmış olduğumuz sorgular (sorgudan itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda cevaplanmaktadır.
 • TAKİP HIZI
  Aynı gün içinde
 • OTOMATİK TAKİP ORANI
  %95 - %98
 • ÖDEME HIZI
  45 - 90 gün içinde
 • SORULARA CEVAP ALMA HIZI
  30 günden az
İpuçları / Uyarılar

Tüm ipuçları için sıkça sorulan sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz.