PARA İADESİ
%6,00

Avantajix’ten tıklayıp Türkiye'nin tatil sitesi Tatil.com'a gider ve alışveriş yaparsanız iki kere kazanacaksınız. Tatil.com’da fiyatlar zaten çok uygun, ama üste bir de bu sitede harcadığınız paranın %6’ya varan miktarını Avantajix’ten geri alacaksınız; tatil çok daha ucuza gelecek.

Avantajix’in Tatil.com’da yapacağınız alışverişlerden sonra size vereceği Para İadesi oranları aşağıdaki gibidir:


- Yurtiçi ve yurtdışı otel: %6
- Tur paketleri: %0
- Gemi turları: %0
- Uçak: %0

- Not 1: Kuponlu alışveriş yapıldığında yukarıdaki rakamlar 1 puan azalmaktadır (Mesela %6 ise 5 olmaktadır.)


- Not 2: Tatil.com alışverişlerinizden kaynaklanan para iadesi, satın aldığınız ürün veya hizmeti kullanıp tükettiğiniz andan itibaren devreye alınır.

BOYNER'DEN GELEN BİLGİLENDİRME YAZISINDA ŞÖYLE BELİRTİLMEKTEDİR: "23.06.2015 TARİHİNDEN İTİBAREN, İNDİRİM KUPONU KULLANIMI DURUMUNDA AVANTAJİX'E KOMİSYON VERİLMEYECEKTİR." DOLAYISIYLA BU TARİHTEN İTİBAREN BOYNER ALIŞVERİŞİNDE KUPON KULLANILDIĞINDA PARA İADESİ YAPILAMAMAKTADIR.
Firma Profili

Tatil.com sayesinde artık 190 ülke ve 11.000 destinasyonda 250.000 otel elinizin altında. Binlerce şehirdeki en iyi fiyat garantisi ile anında rezervasyon yapmak, otellerin yer müsaitliklerini görüntülemek Tatil.com ile çok kolay. Otel videoları, resimleri, detay sayfaları ve otel yorumları sayesinde rezervasyon öncesinde konaklama yapmak istediğiniz otel ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz Tatil.com’da, otel karşılaştımalarının yanı sıra otel özellikleri, otel fiyat aralıklarına göre de arama yapmak sizin elinizde. İyi tatiller.

İstatistikler
Takip Hızı (alışverişten itibaren)
Alışverişinizin kullanıcı panelinize ortalama ne kadar süre içinde yansıyacağının yaklaşık bilgisidir. Bu süre içinde alışverişiniz kullanıcı panelinize otomatik olarak yansımadıysa manuel olarak takip edebilmemiz için lütfen kullanıcı paneliniz üzerinden bir sorgu açın.

Otomatik Takip Oranı
Ortalamada bu mağazadan yapılan alışverişlerin yanda belirtilen kadarı kullanıcı panellerine otomatik olarak yansımaktadır.

Ödeme Hızı
Bu mağazadan yapılan alışverişlerin ödemeleri (takipten itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda elinize geçmektedir.

Sorgulara Cevap Alma Hızı
Bu mağazaya yapmış olduğumuz sorgular (sorgudan itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda cevaplanmaktadır.
 • TAKİP HIZI
  Ertesi gün
 • OTOMATİK TAKİP ORANI
  %95 - %98
 • ÖDEME HIZI
  45 - 90 gün içinde
 • SORULARA CEVAP ALMA HIZI
  30 günden az
İpuçları / Uyarılar

- Tatil.com'da alışverişin online olarak ve bir oturumda tamamlanması gerekmektedir. Telefonla yapılan alışverişler için para iadesi verilmemektedir.

- Tatil.com'da kupon kullanarak yapılan alışverişlerde para iadesi %1 oranında azalmaktadır. Yani kupon kodu, hediye çeki, indirim kuponu kullanarak yapılan bir Tatil.com alışverişinde para iadesi oranınız düşecektir.

- AVANTAJİX'İN VERDİĞİ KUPONLAR DIŞINDA KUPON KODU KULLANILMASI DURUMUNDA TATİL.COM AVANTAJİX'E KOMİSYON ÖDEMEMEKTEDİR.

- Tatil.com işlem onaylarını, rezervasyonların karşılığı olan ürün veya hizmet tüketildikten sonra (mesela otelde konaklandıktan sonra) vermektedir.


Tüm ipuçları için sıkça sorulan sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz.