Günün
Avantajı
PARA İADESİ
%12,00

Parallels.com sitesine Avantajix'teki linkini tıklayarak gider ve alışveriş yaparsanız, Avantajix size yanda yazan miktarda para ödeyecek; alışverişiniz ucuza gelecek.

 

Para iade oranları şöyledir:

-Alışveriş: %12

-Parallels Access: %8

BOYNER'DEN GELEN BİLGİLENDİRME YAZISINDA ŞÖYLE BELİRTİLMEKTEDİR: "23.06.2015 TARİHİNDEN İTİBAREN, İNDİRİM KUPONU KULLANIMI DURUMUNDA AVANTAJİX'E KOMİSYON VERİLMEYECEKTİR." DOLAYISIYLA BU TARİHTEN İTİBAREN BOYNER ALIŞVERİŞİNDE KUPON KULLANILDIĞINDA PARA İADESİ YAPILAMAMAKTADIR.
Firma Profili

Parallels otomasyon ve sanallaştırma yazılımlarında dünya lideridir. Son kullanıcılar, şirketler ve servis sağlayıcılar için her çeşit platform, işletim sistemi veya donanım üzerinde bilgi işlem optimizasyonu sağlar. 1999 yılında kurulmuştur ve Kuzey Amerika, avrupa ve Asya ofislerinde yaklaşık 1000 kişi çalışır.

Parallels'in en popüler yazılımı, Parallels Desktop for Mac, kullanıcıların Windows, Linux ve daha fazlası ile tek bir Intel destekli Mac üzerinde reboot etmeye gerek kalmadan çalışabilmesini sağlar. Diğer bir ürünü, Parallels Workstation for Linux and Windows, PC veya Mac üzerinde çoklu işletim sistemi çalıştırmaya yarayan endüstri lideri bir üründür. MacWorld okurları tarafındanYılın Ürünüseçilmesine rağmen Apple ürünü olmayan ilk ve tek ürün olan Parallels Desktop, PC World tarafından yayınlananEn Mükemmel 100listesine de 6. sıradan girmeyi başarmıştır. Yarım milyon kullanıcı tarafından kullanılmakta olan Parallels’in popülaritesi, çıkardığı çığır açan ürünler ve yeni sürümlere paralel olarak sürekli büyümektedir

İstatistikler
Takip Hızı (alışverişten itibaren)
Alışverişinizin kullanıcı panelinize ortalama ne kadar süre içinde yansıyacağının yaklaşık bilgisidir. Bu süre içinde alışverişiniz kullanıcı panelinize otomatik olarak yansımadıysa manuel olarak takip edebilmemiz için lütfen kullanıcı paneliniz üzerinden bir sorgu açın.

Otomatik Takip Oranı
Ortalamada bu mağazadan yapılan alışverişlerin yanda belirtilen kadarı kullanıcı panellerine otomatik olarak yansımaktadır.

Ödeme Hızı
Bu mağazadan yapılan alışverişlerin ödemeleri (takipten itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda elinize geçmektedir.

Sorgulara Cevap Alma Hızı
Bu mağazaya yapmış olduğumuz sorgular (sorgudan itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda cevaplanmaktadır.
 • TAKİP HIZI
  3-5 gün içinde
 • OTOMATİK TAKİP ORANI
  %95 - %98
 • ÖDEME HIZI
  90 - 120 gün içinde
 • SORULARA CEVAP ALMA HIZI
  Şu sıralar çok yavaş
İpuçları / Uyarılar

Site ingilizcedir.


Tüm ipuçları için sıkça sorulan sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz.