Günün
Avantajı
PARA İADESİ
%6,00

Avantajix'ten tıklayarak NetWork online mağazasına gidin ve alışveriş yapın. Harcadığınız paranın yanda yazan kadarını Avantajix size iade edecek, alışverişiniz daha da ucuza gelecek.

 

 

---GÜNCEL BİLGİLENDİRME NOTU---

Şu an itibarıyla NetWork'ten Ekim 2017 işlemlerine onay beklenmektedir. NetWork en son olarak Eylül 2017 işlemlerine onay vermiştir. Halihazırda Ekim 2017 işlemlerinin onay ve redlerinin NetWork tarafından Avantajix'e gönderilmesi beklenmektedir. İşlem onayları gelir gelmez Avantajix panellerine eşzamanlı olarak yansıyacaktır.

(Çok önemli bir not daha: Avantajix her ayın 25'inde toplu olarak ödeme yapıyor olsa da, ayın 25'inden önce ödeme isteyen kullanıcılarına da hemen ödeme yapmaktadır.)

Kullanıcılarımıza duyurulur.

(Son Güncelleme: 23.02.2018 Saat 10:00)

BOYNER'DEN GELEN BİLGİLENDİRME YAZISINDA ŞÖYLE BELİRTİLMEKTEDİR: "23.06.2015 TARİHİNDEN İTİBAREN, İNDİRİM KUPONU KULLANIMI DURUMUNDA AVANTAJİX'E KOMİSYON VERİLMEYECEKTİR." DOLAYISIYLA BU TARİHTEN İTİBAREN BOYNER ALIŞVERİŞİNDE KUPON KULLANILDIĞINDA PARA İADESİ YAPILAMAMAKTADIR.
Firma Profili

Boyner Holding çatısı altında iddialı kesimleri ve çarpıcı renk skalasıyla, sezon trendlerini modern hayatla buluşturan NetWork, “zamansız moda” anlayışıyla özgünlük ve kaliteyle bütünleştirmekten gurur duymaktadır.

İstatistikler
Takip Hızı (alışverişten itibaren)
Alışverişinizin kullanıcı panelinize ortalama ne kadar süre içinde yansıyacağının yaklaşık bilgisidir. Bu süre içinde alışverişiniz kullanıcı panelinize otomatik olarak yansımadıysa manuel olarak takip edebilmemiz için lütfen kullanıcı paneliniz üzerinden bir sorgu açın.

Otomatik Takip Oranı
Ortalamada bu mağazadan yapılan alışverişlerin yanda belirtilen kadarı kullanıcı panellerine otomatik olarak yansımaktadır.

Ödeme Hızı
Bu mağazadan yapılan alışverişlerin ödemeleri (takipten itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda elinize geçmektedir.

Sorgulara Cevap Alma Hızı
Bu mağazaya yapmış olduğumuz sorgular (sorgudan itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda cevaplanmaktadır.
 • TAKİP HIZI
  Aynı gün içinde
 • OTOMATİK TAKİP ORANI
  %95 - %98
 • ÖDEME HIZI
  Şu sıralar düzensiz
 • SORULARA CEVAP ALMA HIZI
  15 günden az
İpuçları / Uyarılar

...


Tüm ipuçları için sıkça sorulan sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz.