PARA İADESİ
%12,00

Avantajix'ten tıklayarak Markafoni'ye gidin ve gönlünüzce alışveriş yapın. Harcadığınız paranın yanda yazan kadarını Avantajix size iade edecek, alışverişiniz daha da ucuza gelecek.

 

Önemli Notlar:

Aşağıdaki notlar Avantajix'e Markafoni tarafından gönderilmiş ve bu kampanyaya katılacak kullanıcılarımız tarafından okunması istenmiştir:

 

Katılım Şartları:
1. Alışverişinizin Markafoni tarafından onaylanma süresi 30 gündür.
2. Alışverişinizin geçerli olabilmesi için "Siteye Git" butonuna tıklanması ve alışverişin, butona tıkladıktan sonra açılan sayfada/tarayıcıda bitirilmesi gerekmektedir.
3. Butona tıkladıktan sonra başka bir bilgisayar, aynı bilgisayarda olsanız dahi başka bir tarayıcı, mobil telefonlar ya da tabletlerde alışverişe devam ederseniz, bu işlemleriniz sistemimize kaydedilmemektedir. En doğru takip için masaüstü bilgisayar ya da laptop kullanmanızı tavsiye ederiz.
4. Para iadeniz toplam ödediğiniz tutar üzerinden Kargo ve KDV düşülerek hesaplanmaktadır. Kuponlar için para iadesi yapılmamaktadır.
5. Satın aldığınız ürünlerin tamamını iade ederseniz para iadesi yapılmamaktadır. Satın aldığınız ürünlerin bir kısmını iade ederseniz, para iadesi iade edilmeyen ürünler üstünden hesaplanmaktadır.
6. Alışverişinizi sistemimize kaydedebilmemiz için kullandığınız tarayıcılarda gizli modların kullanılmaması gerekmektedir. Gizli modlar tarayıcılarda aşağıdaki isimlerle bulunmaktadır:

- Google Chrome: Gizli Pencere (Incognito Window),

- Internet Explorer: InPrivate Gözatma (InPrivate Browsing),

- Firefox: Gizli Pencere (Private Window).

7. Markafoni'den yaptığınız alışveriş Avantajix panelinize otomatik olarak yansımazsa Avantajix'in "Destek" bölümünden işlem sorgusu açınız. İşlem sorguları alışveriş tarihinden itibaren en geç 2 hafta içerisinde açılmalıdır. İkinci haftanın ardından gelen sorgular kabul edilememektedir.

 

Teşekkür Ederiz.

BOYNER'DEN GELEN BİLGİLENDİRME YAZISINDA ŞÖYLE BELİRTİLMEKTEDİR: "23.06.2015 TARİHİNDEN İTİBAREN, İNDİRİM KUPONU KULLANIMI DURUMUNDA AVANTAJİX'E KOMİSYON VERİLMEYECEKTİR." DOLAYISIYLA BU TARİHTEN İTİBAREN BOYNER ALIŞVERİŞİNDE KUPON KULLANILDIĞINDA PARA İADESİ YAPILAMAMAKTADIR.
Firma Profili

Avrupa ve Kuzey Amerika'da milyonlarca moda tutkununun yaşadığı özel alışveriş (private shopping) deneyimini Türkiye’ye getiren ve hızla büyüyen Markafoni, giyim, aksesuar, spor malzemeleri, kozmetik, oyuncak, teknoloji ve dekorasyon gibi farklı alanlardaki seçkin markaları %90'a varan indirimli fiyatlarla sunmaktadır. Türkiye'nin tutkuyla sevdiği bir marka haline gelmiş olan Markafoni'de birbirinden özel kampanyalar "Her Alışveriş Bir Aşk" şemsiyesi altında listelenmektedir.

İstatistikler
Takip Hızı (alışverişten itibaren)
Alışverişinizin kullanıcı panelinize ortalama ne kadar süre içinde yansıyacağının yaklaşık bilgisidir. Bu süre içinde alışverişiniz kullanıcı panelinize otomatik olarak yansımadıysa manuel olarak takip edebilmemiz için lütfen kullanıcı paneliniz üzerinden bir sorgu açın.

Otomatik Takip Oranı
Ortalamada bu mağazadan yapılan alışverişlerin yanda belirtilen kadarı kullanıcı panellerine otomatik olarak yansımaktadır.

Ödeme Hızı
Bu mağazadan yapılan alışverişlerin ödemeleri (takipten itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda elinize geçmektedir.

Sorgulara Cevap Alma Hızı
Bu mağazaya yapmış olduğumuz sorgular (sorgudan itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda cevaplanmaktadır.
 • TAKİP HIZI
  Ertesi gün
 • OTOMATİK TAKİP ORANI
  %95 - %98
 • ÖDEME HIZI
  45 - 90 gün içinde
 • SORULARA CEVAP ALMA HIZI
  15 günden az
İpuçları / Uyarılar
-ÇOK ÖNEMLİ NOT:
MANUEL TAKİP SORGULARI HAKKINDA
Para iadesi sorguları alışveriş tarihinden itibaren en geç 2 hafta içerisinde açılmalıdır. İkinci haftanın ardından gelen sorgular kabul edilememektedir.

Tüm ipuçları için sıkça sorulan sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz.