PARA İADESİ
9,00 TL

Avantajix'ten tıklayıp Estee Lauder sitesine gidin ve alışveriş yapın. Harcadığınız paranın 9TL'ye varan bölümünü Avantajix size iade edecek, alışverişiniz daha da ucuza gelecek.

Para İade Oranları:

150TL altı alışverişlerde: 6 TL

150TL ve üzeri alışverişlerde: 9 TL

BOYNER'DEN GELEN BİLGİLENDİRME YAZISINDA ŞÖYLE BELİRTİLMEKTEDİR: "23.06.2015 TARİHİNDEN İTİBAREN, İNDİRİM KUPONU KULLANIMI DURUMUNDA AVANTAJİX'E KOMİSYON VERİLMEYECEKTİR." DOLAYISIYLA BU TARİHTEN İTİBAREN BOYNER ALIŞVERİŞİNDE KUPON KULLANILDIĞINDA PARA İADESİ YAPILAMAMAKTADIR.
Firma Profili

Estée Lauder 1946'da "Her kadın güzeldir" mottosuyla kuruldu. 60 yılı aşkın bir süreden sonra; bugün, bu kavram, endüstriye şekil verdi. Firma yüzü olarak hem ilham verici hem de ulaşılabilir güzellikteki Elizabeth Hurley, Carolyn Murphy, Hillary Rhoda ve Gwyneth Paltrow gibi süper modelleri kullanan Estée Lauder, bugün kozmetik alanında bir dünya devidir.

İstatistikler
Takip Hızı (alışverişten itibaren)
Alışverişinizin kullanıcı panelinize ortalama ne kadar süre içinde yansıyacağının yaklaşık bilgisidir. Bu süre içinde alışverişiniz kullanıcı panelinize otomatik olarak yansımadıysa manuel olarak takip edebilmemiz için lütfen kullanıcı paneliniz üzerinden bir sorgu açın.

Otomatik Takip Oranı
Ortalamada bu mağazadan yapılan alışverişlerin yanda belirtilen kadarı kullanıcı panellerine otomatik olarak yansımaktadır.

Ödeme Hızı
Bu mağazadan yapılan alışverişlerin ödemeleri (takipten itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda elinize geçmektedir.

Sorgulara Cevap Alma Hızı
Bu mağazaya yapmış olduğumuz sorgular (sorgudan itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda cevaplanmaktadır.
 • TAKİP HIZI
  Aynı gün içinde
 • OTOMATİK TAKİP ORANI
  %95 - %98
 • ÖDEME HIZI
  45 - 90 gün içinde
 • SORULARA CEVAP ALMA HIZI
  15 günden az
İpuçları / Uyarılar

Tüm ipuçları için sıkça sorulan sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz.