DRD Derindere Avantajları
PARA İADESİ
24,00 TL

Avantajix'ten tıklayıp DRD Derindere sitesine gidin ve siteye bu gidişinizde üye olup ilk alışverişinizi yapın. Harcadığınız paranın yanda yazan kadarını Avantajix size iade edecek, alışverişiniz daha da ucuza gelecek.
 

ÇOK ÖNEMLİ NOT - Avantajix para iadesi sadece Avantajix'ten şimdi tıklayıp DRD sitesine üye olur ve ilk alışverişinizi yaparsanız geçerlidir.

BOYNER'DEN GELEN BİLGİLENDİRME YAZISINDA ŞÖYLE BELİRTİLMEKTEDİR: "23.06.2015 TARİHİNDEN İTİBAREN, İNDİRİM KUPONU KULLANIMI DURUMUNDA AVANTAJİX'E KOMİSYON VERİLMEYECEKTİR." DOLAYISIYLA BU TARİHTEN İTİBAREN BOYNER ALIŞVERİŞİNDE KUPON KULLANILDIĞINDA PARA İADESİ YAPILAMAMAKTADIR.
Firma Profili

DRD farklı marka ve model araç seçeneklerinden oluşan, 1 yıllık yaş ortalamasına sahip güçlü ve yeni araç parkıyla, günlük araç kiralama ihtiyaçlarınıza eksiksiz çözümler sağlar.

İstatistikler
Takip Hızı (alışverişten itibaren)
Alışverişinizin kullanıcı panelinize ortalama ne kadar süre içinde yansıyacağının yaklaşık bilgisidir. Bu süre içinde alışverişiniz kullanıcı panelinize otomatik olarak yansımadıysa manuel olarak takip edebilmemiz için lütfen kullanıcı paneliniz üzerinden bir sorgu açın.

Otomatik Takip Oranı
Ortalamada bu mağazadan yapılan alışverişlerin yanda belirtilen kadarı kullanıcı panellerine otomatik olarak yansımaktadır.

Ödeme Hızı
Bu mağazadan yapılan alışverişlerin ödemeleri (takipten itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda elinize geçmektedir.

Sorgulara Cevap Alma Hızı
Bu mağazaya yapmış olduğumuz sorgular (sorgudan itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda cevaplanmaktadır.
 • TAKİP HIZI
  Aynı gün içinde
 • OTOMATİK TAKİP ORANI
  %85 - %94
 • ÖDEME HIZI
  60 - 90 gün içinde
 • SORULARA CEVAP ALMA HIZI
  Veri bulunamadı.
İpuçları / Uyarılar

-Avantajix DRD Derindere para iadesi sadece Avantajix'ten şimdi tıklayıp DRD sitesine formu doldurup üye olur ve ilk alışverişinizi yaparsanız geçerlidir.

-Avantajix DRD Derindere para iadesi her kişi için 1 kez geçerlidir.


Tüm ipuçları için sıkça sorulan sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz.