Günün
Avantajı
Dominos Pizza Avantajları
PARA İADESİ
1,80 TL

Avantajix'ten tıklayarak Dominos Pizza'ya gidin ve alışveriş yapın. Harcadığınız paranın bir bölümünü Avantajix size iade edecek, online alışverişiniz daha da ucuza gelecek.

 

Para iadesi oranları:

-35TL ve üzeri alışverişte: 1,80TL.

-35TL altı alışverişlerde: 1,40TL.

BOYNER'DEN GELEN BİLGİLENDİRME YAZISINDA ŞÖYLE BELİRTİLMEKTEDİR: "23.06.2015 TARİHİNDEN İTİBAREN, İNDİRİM KUPONU KULLANIMI DURUMUNDA AVANTAJİX'E KOMİSYON VERİLMEYECEKTİR." DOLAYISIYLA BU TARİHTEN İTİBAREN BOYNER ALIŞVERİŞİNDE KUPON KULLANILDIĞINDA PARA İADESİ YAPILAMAMAKTADIR.
Firma Profili

1996 yılında kurulan Domino's Pizza’nın asıl işi lezzetli pizzalar yapmak ve muhteşem kampanyalar ile müşterilerini mutlu kılmak. Ayrıca size pizzaları 30 dakikada ulaştırmak.

Domino's Pizza, “30 Dakika Taahhüdü” veren ve bu sözün arkasında duran bir firma olarak 30 dakikayı aşan siparişlerde ya bir pizzanızı bedava veriyor ya da paranız iade ediyor. Aynı taahhüdün en önemli destekçisi de Domino’s Pizza’nın %100 mutlu müşteri felsefesi.

İstatistikler
Takip Hızı (alışverişten itibaren)
Alışverişinizin kullanıcı panelinize ortalama ne kadar süre içinde yansıyacağının yaklaşık bilgisidir. Bu süre içinde alışverişiniz kullanıcı panelinize otomatik olarak yansımadıysa manuel olarak takip edebilmemiz için lütfen kullanıcı paneliniz üzerinden bir sorgu açın.

Otomatik Takip Oranı
Ortalamada bu mağazadan yapılan alışverişlerin yanda belirtilen kadarı kullanıcı panellerine otomatik olarak yansımaktadır.

Ödeme Hızı
Bu mağazadan yapılan alışverişlerin ödemeleri (takipten itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda elinize geçmektedir.

Sorgulara Cevap Alma Hızı
Bu mağazaya yapmış olduğumuz sorgular (sorgudan itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda cevaplanmaktadır.
 • TAKİP HIZI
  Aynı gün içinde
 • OTOMATİK TAKİP ORANI
  %95 - %98
 • ÖDEME HIZI
  45 - 90 gün içinde
 • SORULARA CEVAP ALMA HIZI
  15 günden az
İpuçları / Uyarılar

Bu programın geçmişi ile ilgili bir not:

27.4.2017 - 15.5.2017 tarihleri arasında Dominos Pizza, kampanyanın sadece desktop üzerinden gelen satışlar için uygun olduğunu ve mobilden gelen satışların para iadesi kazandırmayacağını belirtmiş ve bu bilgi bu sayfada yayınlanmıştır. Şu an 16.5.2017 itibarıyla ise tüm alışverişler para iadesi kazandırmaktadır. 


Tüm ipuçları için sıkça sorulan sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz.