Günün
Avantajı
PARA İADESİ
%10,00

Avantajix'ten tıklayarak Boyner'e gidin ve alışveriş yapın. Harcadığınız paranın bir bölümünü Avantajix size iade edecek, Boyner alışverişiniz daha da ucuza gelecek.

 

Para iadesi oranları:

- Normal Alışveriş: %10,00

- Hopi kullanım/kazanım, Paracık kullanım/kazanım, Paracık katlama: %0,00

- Kupon veya çek kullanımı: %0,00

BOYNER'DEN GELEN BİLGİLENDİRME YAZISINDA ŞÖYLE BELİRTİLMEKTEDİR: "23.06.2015 TARİHİNDEN İTİBAREN, İNDİRİM KUPONU KULLANIMI DURUMUNDA AVANTAJİX'E KOMİSYON VERİLMEYECEKTİR." DOLAYISIYLA BU TARİHTEN İTİBAREN BOYNER ALIŞVERİŞİNDE KUPON KULLANILDIĞINDA PARA İADESİ YAPILAMAMAKTADIR.
Boyner Sitesinden Bugünkü Önerilerimiz Çifte kazanç: Hem günün fırsatlarını yakalayın, hem de avantajix'ten kazanın
5,99 TL
49,99 TL
Firma Profili

Boyner Holding'in bir üyesi olarak 1981 yılında faaliyete başlayan ilk Boyner Mağazası, “Çarşı” tabelası altında İstanbul'da açılmıştı. 2013 yılında YKM'yi de satın alan Boyner, şu an Türkiye'nin 37 ilinde 78 Boyner ve 61 YKM mağazası ile yaklaşık 300.000 m2 satış alanında 5.000'i aşkın çalışanı ile yaklaşık 100 milyon ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

İstatistikler
Takip Hızı (alışverişten itibaren)
Alışverişinizin kullanıcı panelinize ortalama ne kadar süre içinde yansıyacağının yaklaşık bilgisidir. Bu süre içinde alışverişiniz kullanıcı panelinize otomatik olarak yansımadıysa manuel olarak takip edebilmemiz için lütfen kullanıcı paneliniz üzerinden bir sorgu açın.

Otomatik Takip Oranı
Ortalamada bu mağazadan yapılan alışverişlerin yanda belirtilen kadarı kullanıcı panellerine otomatik olarak yansımaktadır.

Ödeme Hızı
Bu mağazadan yapılan alışverişlerin ödemeleri (takipten itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda elinize geçmektedir.

Sorgulara Cevap Alma Hızı
Bu mağazaya yapmış olduğumuz sorgular (sorgudan itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda cevaplanmaktadır.
 • TAKİP HIZI
  Aynı gün içinde
 • OTOMATİK TAKİP ORANI
  %95 - %98
 • ÖDEME HIZI
  45 - 90 gün içinde
 • SORULARA CEVAP ALMA HIZI
  15 günden az
İpuçları / Uyarılar

- ÇOK ÖNEMLİ NOT: BOYNER,  KUPON KULLANIMLI, ÇEK KULLANIMLI, HOPİ KULLANIMLI, HOPİ KAZANIMLI, PARACIK KULLANIMLI, PARACIK KAZANIMLI, PARACIK KATLAMALI ALIŞVERİŞLERDEN (KISACASI HER NE ŞEKİLDE OLURSA OLSUN KUPON KODU, İNDİRİM ÇEKİ, PARACIK VE HOPİ GEÇEN İŞLEMLERDEN) AVANTAJİX'E KOMİSYON VERMEYECEĞİNİ BELİRTMEKTEDİR.


Tüm ipuçları için sıkça sorulan sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz.