Günün
Avantajı
PARA İADESİ
%15,00

Avantajix'ten tıklayarak Bonprix sitesine gidin ve gönlünüzce alışveriş yapın. Harcadığınız paranın yanda yazan kadarını Avantajix size iade edecek, Bonprix alışverişiniz daha da ucuza gelecek.
 

BOYNER'DEN GELEN BİLGİLENDİRME YAZISINDA ŞÖYLE BELİRTİLMEKTEDİR: "23.06.2015 TARİHİNDEN İTİBAREN, İNDİRİM KUPONU KULLANIMI DURUMUNDA AVANTAJİX'E KOMİSYON VERİLMEYECEKTİR." DOLAYISIYLA BU TARİHTEN İTİBAREN BOYNER ALIŞVERİŞİNDE KUPON KULLANILDIĞINDA PARA İADESİ YAPILAMAMAKTADIR.
PARA İADESİ + KUPON
%15,0 + 30,0 TL

Bonprix sitesinde size hem anında indirim, hem de sonrasında Avantajix para iadesi kazandıracak indirim kuponları aşağıda yazıyor.

 

Açıklama: Avantajix'ten tıklayıp Bonprix sitesine gittiğinizde 2 ayrı avantajınız olacak:

(1) Aşağıda yazan kupon kodlarından size uygun olanını, Bonprix ödeme sayfasında göreceğiniz indirim kodu kutucuğuna girerek anında (kupon değeri kadar) indiriminizi kazanabilirsiniz.

-75TL ve üzeri alışverişte 10TL indirim kuponu: AVA10

-120TL ve üzeri alışverişte 20TL indirim kuponu: AVA20

-150TL ve üzeri alışverişte 30TL indirim kuponu: AVA30

(2) Üstüne de Bonprix sitesinde harcadığınız paranın yanda yazan kadarını Avantajix'ten "para iadesi" olarak geri alacaksınız. Alışverişiniz çok daha ucuza gelecek.

(Not: Kupon kodları 28.02.2018 tarihine kadar geçerlidir.)

BOYNER'DEN GELEN BİLGİLENDİRME YAZISINDA ŞÖYLE BELİRTİLMEKTEDİR: "23.06.2015 TARİHİNDEN İTİBAREN, İNDİRİM KUPONU KULLANIMI DURUMUNDA AVANTAJİX'E KOMİSYON VERİLMEYECEKTİR." DOLAYISIYLA BU TARİHTEN İTİBAREN BOYNER ALIŞVERİŞİNDE KUPON KULLANILDIĞINDA PARA İADESİ YAPILAMAMAKTADIR.
Firma Profili

Dünyanın en büyük iki e-ticaret kuruluşundan biri olan Otto Group bünyesindeki Bonprix, dünya çapında 26 farklı ülkede toplam 25 milyon kişiye ulaşıyor. Uluslararası sitede toplam 3500 kişi çalışıyor ve herkes için modern, neşeli, çok yönlü ve uygun fiyatlı ürünler listeleniyor.

İstatistikler
Takip Hızı (alışverişten itibaren)
Alışverişinizin kullanıcı panelinize ortalama ne kadar süre içinde yansıyacağının yaklaşık bilgisidir. Bu süre içinde alışverişiniz kullanıcı panelinize otomatik olarak yansımadıysa manuel olarak takip edebilmemiz için lütfen kullanıcı paneliniz üzerinden bir sorgu açın.

Otomatik Takip Oranı
Ortalamada bu mağazadan yapılan alışverişlerin yanda belirtilen kadarı kullanıcı panellerine otomatik olarak yansımaktadır.

Ödeme Hızı
Bu mağazadan yapılan alışverişlerin ödemeleri (takipten itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda elinize geçmektedir.

Sorgulara Cevap Alma Hızı
Bu mağazaya yapmış olduğumuz sorgular (sorgudan itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda cevaplanmaktadır.
 • TAKİP HIZI
  Aynı gün içinde
 • OTOMATİK TAKİP ORANI
  %50 - %74
 • ÖDEME HIZI
  90 - 120 gün içinde
 • SORULARA CEVAP ALMA HIZI
  60 günden az
İpuçları / Uyarılar

Tüm ipuçları için sıkça sorulan sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz.