AVG Antivirüs Avantajları
PARA İADESİ
%16,00

AVG dünya çapında 110 milyon bilgisayarı koruyan lider bir antivirüs programıdır. İsteyenler bu programın ücretsiz versiyonunu kullanabilir. Ücretli ve daha gelişmiş olan versiyonu kullanmak ve üste de Avantajix'ten para iadesi almak isteyenler için ise Avantajix'ten tıklayıp AVG'ye gitmek ve alışveriş yapmak yeterlidir.

 

Para iadesi oranları:

- Satınalma: %16

- Yenileme: %4

- Destek %4

- Bedava ürünlerden: %0

BOYNER'DEN GELEN BİLGİLENDİRME YAZISINDA ŞÖYLE BELİRTİLMEKTEDİR: "23.06.2015 TARİHİNDEN İTİBAREN, İNDİRİM KUPONU KULLANIMI DURUMUNDA AVANTAJİX'E KOMİSYON VERİLMEYECEKTİR." DOLAYISIYLA BU TARİHTEN İTİBAREN BOYNER ALIŞVERİŞİNDE KUPON KULLANILDIĞINDA PARA İADESİ YAPILAMAMAKTADIR.
Firma Profili

AVG dünya çapında 110 milyon bilgisayarı koruyan antivirüs programı ve bu programın sahibi olan aynı adlı teknoloji şirketidir. AVG’nin ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunmaktadır. Para iadesi ücretli sürümler için geçerlidir.

İstatistikler
Takip Hızı (alışverişten itibaren)
Alışverişinizin kullanıcı panelinize ortalama ne kadar süre içinde yansıyacağının yaklaşık bilgisidir. Bu süre içinde alışverişiniz kullanıcı panelinize otomatik olarak yansımadıysa manuel olarak takip edebilmemiz için lütfen kullanıcı paneliniz üzerinden bir sorgu açın.

Otomatik Takip Oranı
Ortalamada bu mağazadan yapılan alışverişlerin yanda belirtilen kadarı kullanıcı panellerine otomatik olarak yansımaktadır.

Ödeme Hızı
Bu mağazadan yapılan alışverişlerin ödemeleri (takipten itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda elinize geçmektedir.

Sorgulara Cevap Alma Hızı
Bu mağazaya yapmış olduğumuz sorgular (sorgudan itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda cevaplanmaktadır.
 • TAKİP HIZI
  3-5 gün içinde
 • OTOMATİK TAKİP ORANI
  %95 - %98
 • ÖDEME HIZI
  90 - 120 gün içinde
 • SORULARA CEVAP ALMA HIZI
  Şu sıralar çok yavaş
İpuçları / Uyarılar

Önemli:

Kupon kullanıldığında para iadesi geçerli olmayabilir.


Tüm ipuçları için sıkça sorulan sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz.