PARA İADESİ
%9,00

Avantajix'ten tıklayıp Asos.com sitesine gidin ve gönlünüzce alışveriş yapın. Harcadığınız paranın bi bölümünü Avantajix size iade edecek, alışverişiniz daha da ucuza gelecek.

 

Para iadesi oranları:

- Yeni müşterinin ilk alışverişine: %9

- Eski müşterilerin alışverişine: %3

BOYNER'DEN GELEN BİLGİLENDİRME YAZISINDA ŞÖYLE BELİRTİLMEKTEDİR: "23.06.2015 TARİHİNDEN İTİBAREN, İNDİRİM KUPONU KULLANIMI DURUMUNDA AVANTAJİX'E KOMİSYON VERİLMEYECEKTİR." DOLAYISIYLA BU TARİHTEN İTİBAREN BOYNER ALIŞVERİŞİNDE KUPON KULLANILDIĞINDA PARA İADESİ YAPILAMAMAKTADIR.
Firma Profili

ASOS.com İngiltere’nin en büyük bağımsız online moda perakendecisidir. 800'ü aşkın markayı Türkiye'nin de dahil olduğu 100'ün üzerinde ülkedeki kullanıcılarına sunar. ASOS.com, her hafta 1000 yeni ürün eklemekte ve genelde 16-34 yaş aralığını hedeflemektedir. 2,5 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan siteye ayda ortalama 5 milyonu aşkın ziyaretçi gelmektedir.

İstatistikler
Takip Hızı (alışverişten itibaren)
Alışverişinizin kullanıcı panelinize ortalama ne kadar süre içinde yansıyacağının yaklaşık bilgisidir. Bu süre içinde alışverişiniz kullanıcı panelinize otomatik olarak yansımadıysa manuel olarak takip edebilmemiz için lütfen kullanıcı paneliniz üzerinden bir sorgu açın.

Otomatik Takip Oranı
Ortalamada bu mağazadan yapılan alışverişlerin yanda belirtilen kadarı kullanıcı panellerine otomatik olarak yansımaktadır.

Ödeme Hızı
Bu mağazadan yapılan alışverişlerin ödemeleri (takipten itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda elinize geçmektedir.

Sorgulara Cevap Alma Hızı
Bu mağazaya yapmış olduğumuz sorgular (sorgudan itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda cevaplanmaktadır.
 • TAKİP HIZI
  Aynı gün içinde
 • OTOMATİK TAKİP ORANI
  %85 - %94
 • ÖDEME HIZI
  60 - 90 gün içinde
 • SORULARA CEVAP ALMA HIZI
  Veri bulunamadı.
İpuçları / Uyarılar

Site İngilizcedir.

Türkiye'ye gönderim yapmaktadır.


Tüm ipuçları için sıkça sorulan sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz.