PARA İADESİ
%5,00

Avantajix'ten tıklayıp Aliexpress sitesine gidin ve alışveriş yapın. Harcadığınız paranın yanda yazan kadarını Avantajix size iade edecek, alışverişiniz daha da ucuza gelecek.

 

Not: Alışverişinizin Avantajix'ten tıklayıp Aliexpress'e gittikten sonra bir seferde (aynı oturum içerisinde) tamamlanması gerekmektedir.
 

BOYNER'DEN GELEN BİLGİLENDİRME YAZISINDA ŞÖYLE BELİRTİLMEKTEDİR: "23.06.2015 TARİHİNDEN İTİBAREN, İNDİRİM KUPONU KULLANIMI DURUMUNDA AVANTAJİX'E KOMİSYON VERİLMEYECEKTİR." DOLAYISIYLA BU TARİHTEN İTİBAREN BOYNER ALIŞVERİŞİNDE KUPON KULLANILDIĞINDA PARA İADESİ YAPILAMAMAKTADIR.
Firma Profili

AliExpress, dünyaca ünlü Alibaba.com tarafından yaratılmış bir toptan fiyatına perakende alışveriş sitesidir.

AliExpress üzerinde 200 ülkenin alıcı ve satıcıları bir araya gelmiş ve toptan/perakende alım ve satım yaparlar. Sitede 10 milyonun üzerinde ürün bulunmaktadır ve tekstil, aksesuarelektronik gibi ürünleri çok uygun fiyatlarla satın almak mümkündür.

İstatistikler
Takip Hızı (alışverişten itibaren)
Alışverişinizin kullanıcı panelinize ortalama ne kadar süre içinde yansıyacağının yaklaşık bilgisidir. Bu süre içinde alışverişiniz kullanıcı panelinize otomatik olarak yansımadıysa manuel olarak takip edebilmemiz için lütfen kullanıcı paneliniz üzerinden bir sorgu açın.

Otomatik Takip Oranı
Ortalamada bu mağazadan yapılan alışverişlerin yanda belirtilen kadarı kullanıcı panellerine otomatik olarak yansımaktadır.

Ödeme Hızı
Bu mağazadan yapılan alışverişlerin ödemeleri (takipten itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda elinize geçmektedir.

Sorgulara Cevap Alma Hızı
Bu mağazaya yapmış olduğumuz sorgular (sorgudan itibaren) ortalama olarak yanda belirtilen hızda cevaplanmaktadır.
 • TAKİP HIZI
  3-5 gün içinde
 • OTOMATİK TAKİP ORANI
  %95 - %98
 • ÖDEME HIZI
  90 - 120 gün içinde
 • SORULARA CEVAP ALMA HIZI
  Yukarıda Belirtilmiştir
İpuçları / Uyarılar

1) AliExpress Avantajix’e komisyonunu öderken şunları şart koşmaktadır: (1) Alıcı AliExpress’e (escrow adı verilen) kasaya konması amacıyla parasını ödeyecek, (2) Alıcı ürünün eline ulaştığını konfirme edecektir. (Bu süreçlerin uzunluğundan dolayı, işlemlerin takip edilmesi ve onaylanması 60 günü bulabilmektedir. Avantajix bu komisyonu alınca ödeme yapmaktadır.)

2) AliExpress para iade sorgularına yukarıdaki süreç dolayısıyla 60 günden önce cevap vermemektedir.

3) AliExpress hatalı kayıt ve reddedilme konusundaki soruları kabul etmemektedir.

4) Alışverişinizin Avantajix'ten tıklayıp Aliexpress'e gittikten sonra bir seferde (aynı oturum içerisinde ve kesintisiz olarak) tamamlanması gerekmektedir.

5) Aliexpress mobil uygulamalardan (IOS, Android, vs) yapılan alışverişlere komisyon ödememektedir.

6) Aliexpress hediye kartı alımından veya hediye kartı ile yapılan alışverişlerden komisyon ödememektedir.


Tüm ipuçları için sıkça sorulan sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz.