Arkadaşını Getir, Birlikte Kazanın

"Arkadaşını Getir, Birlikte Kazanın" ne demektir?


Avantajix internetin avantajlar dünyasıdır ve her gün yepyeni avantajlar Avantajix vasıtasıyla internet kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Arkadaşlarınızın da bu birbirinden cazip ve cüzdan dostu avantajlardan yararlanmasını istemeniz normaldir. Bu durumda birlikte kazanmanız için size bir sürpriz yaptık: “Arkadaşını Getir Birlikte Kazan”

Avantajix ana sayfası üzerindeki “Arkadaşına Öner” linkini tıkladığınızda, önünüze açılan pencereye arkadaşınızın e-posta adresini girin. Biz de kendisine bir davetiye gönderelim. Arkadaşınız Avantajix’e üye olur, Avantajix üzerinden alışveriş yaparsa onun ilk yıllık üyelik aidatı olan 10 Liranın yarısını size ödeyelim.

Arkadaşımın sırtından mı para kazanıyorum?


Kesinlikle hayır. Arkadaşınızı tavsiye ederseniz, o da üye olur ve Avantajix’ten yararlanırsa, Avantajix onun ilk kazanacağı paradan 10 TL yıllık hizmet bedeli alır. Bu miktar arkadaşınız Avantajix’i kendi kendine de bulsa, sizin vasıtanızla da gelse değişmez. Bizim önerimiz, eğer arkadaşınızı çağırırsanız ona bir iyilik yapmış olacağınız, birlikte kazanacağınız; üstüne de bu yıllık aidatın yarısını size vereceğimizdir. Yani bu 5 TL, arkadaşınızdan değil bizden alınan bir paradır.

Avantajix'e kaç arkadaşımı tavsiye edebilirim?


Sizi arkadaşlarınız arasında seçim yapmaya zorlayamayız. Eğer tüm arkadaşlarınızı tavsiye etmek istiyorsanız size hayır demeyiz.

Arkadaşım ben davet ettikten 30 sene sonra üye olursa yine para alacak mıyım?


Arkadaşınız sizin davetinizi izleyen 6 ay içinde Avantajix'e üye olmazsa onu sizin arkadaş listenizden çıkarıyoruz. Baksanıza sizin davetinizin üzerinden mevsimler geçmiş ama o kılını kıpırdatmamış.

Avantajix'e 1 milyon arkadaş tavsiye edip 5 milyon TL kazanabilir miyim?


1 milyon arkadaşınız veya bu kadar geniş bir “izinli e-posta ağınız” varsa öncelikle sizi tebrik ederiz. (Bu arada Facebook’un kurucusu Mark Zuckenberg’in 500 milyon arkadaşı varmış... Sizin biraz daha çalışmanız gerekiyor demek ki...)

Arkadaşınız olmayan kişilere, ve/veya izinsiz, ve/veya rahatsız edici, ve/veya spam içerikli e-posta göndermediğiniz sürece, sizin bizi herkese tavsiye etmenizi engelleyemeyiz; hatta destekleriz.
(Ama aksi durumlarda, yani “Avantajix” isminin üçüncü kişilerce spam veya izinsiz veya rahatsız edici şekilde kullanımından doğacak her türlü şikayet veya rahatsızlık durumunda, ismimizin yanlış kullanılmasına şiddetle tepki verir ve taraf olma hakkımızı saklı tutarız. Yani birden çok arkadaşını tavsiye edecek sempatizanlarımıza, “arkadaşınızı davet edin” kuralının sadece “arkadaşları davet etmek” amacıyla kullanılması gerektiğini tekrar hatırlatmak isteriz.)

Arkadaşına Öner